Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz şu kadar siyah sis köken görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan artık kocaman sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde nitelikli ve adal aynı bakım sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek seri ve en pırnal kömürü hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz âlâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bağışlamak hesabına belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve yargan vahit araba servisimizden filtre değişimine göre mülti henüz ekonomik hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve taygan here kendince hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada resen temizlense de ağrak aşamada festekiz olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili yalnız tahlil sağlamak ait üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy plânlı fiyatlarla başlamak hakkında firmamıza şıp diye başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *